AKTUAL
NOŚCI

15-02-2018

Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny

Rezerwując noclegi w naszym hotelu na weekend 9 – 11 marca, za nocleg zapłacisz tylko pół ceny.

Nasza wyjątkowa promocja odbywa się w ramach kolejnej edycji akcji Polskiej Organizacji Turystycznej, Ministerstwa Turystyki i Sportu oraz PKP Intercity promującej turystykę krajową. Podobnie, jak w ubiegłym roku, przystępują do niej wszystkie hotele Chopin Airport Development.

Aby skorzystać z tej oferty należy zgłosić się do Recepcji jednego z naszych hoteli wpisując w temacie e-maila hasło „Weekend za pół ceny

Hampton by Hilton Warsaw Airport

Hampton by Hilton Gdańsk Airport 

Kolejna edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz PKP Intercity odbędzie się w dniach 9 – 11 marca 2018 r.

Akcja Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

 

Best Hotel in Warsaw

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

This place is a hyperspace for the text that’s invisible

The difference between you and others is you will never have slight idea to check the white fonts on white background Jennifer Owusu-Bempah

*****

Best Western Hotel Jurata