OFERTA
PRACY
22-08-2017

Best Western Hotel Jurata poszukuje pomocy kuchennej

Opis stanowiska:
pomoc przy pracach na kuchni,
zmywanie naczyń.

Oferujemy:
dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość zakwaterowania wraz z wyżywieniem.

Wymagania:
dobra organizacja pracy,
dyspozycyjność,
posiadanie książeczki sanitarno–epidemiologicznej.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres

adudek@hotel-jurata.com.pl

Oraz umieszczenie klauzli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzanego przez firmę Chopin Airport Development Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 1 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.