OFERTA
PRACY
22-08-2017

Best Western Hotel Jurata poszukuje Pokojowych

Opis stanowiska:
sprzątane w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami pracy.

Oferujemy:
dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej dla Pracownika oraz członków Jego rodziny,
możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla Pracownika oraz członków Jego rodziny,
możliwość przystąpienia do programu Benefit System dla Pracownika oraz członków Jego rodziny,
możliwość rozwoju zawodowego w firmie zarządzającej markowymi hotelami na terenie całego kraju,
codziennie wspólne obiady w rodzinnej atmosferze,
szeroki pakiet socjalny.

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie.
znajomość języka angielskiego,
umiejętność pracy w zespole,
wysoki poziom kultury osobistej,
dobra organizacja pracy,
dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres

adudek@hotel-jurata.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzanego przez firmę Chopin Airport Development Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 1 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.